Maze Comet je prozatím posledním kusem z nabídky značky Maze a jak je již zvykem od tohoto výrobce, tak se opět nejedná o nudný design napodobující ostatní. Maze jdou vždy vlastní cestou a díky bleskové slevě na oblíbeném e-shopu Tomtop teď máte možnost si tento bezrámečkový kousek pořídit jen za 169.99 dolarů.

Maze Comet je dalším z řady telefonů s velkou obrazovkou a poměrem stran 18:9 a může nabídnou uživateli 5,7-palcovou úhlopříčku spolu s HD+ rozlišením a 2.5D zakřiveným ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5, kovovým rámem a opravdovou kůží na zádech, čtečku otisků prstů integrovanou do předního Home tlačítka, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zadní 13 Mpix fotoaparát, přední 8 Mpix selfie kamerku, 4000 mAh baterii s podporou 5V/2A rychlo-nabíjení, podporu dual SIM nebo Android 7.0 Nougat jako OS.

Zmíněná blesková sleva s cenou 169.99 dolarů je už v nabídce na webových stránkách e-shopu Tomtop a potrvá až do konce měsíce, tedy do 31. října. Takže pokud vás telefon zaujal svým nekonvenčním vzhledem nebo vybavením, tak se na něj určitě podívejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.