Tak nám to opravdu vypadá, že se i OnePlus připojí k rostoucí rodině výrobců produkujících telefony s full-screen designem, protože už se asi opravdu schyluje k vydání netrpělivě očekávaného OnePlus 5T. O tom už se čile spekuluje pěkných pár týdnů, ale zatím jsme neměli možnost vidět nic reálného a uchopitelného. Tak snad se urodilo dnes s velmi zajímavou informací, která se dostala na web.

Ke spatření je totiž výpis nabídky OnePlus 5T z interní verze oficiálních stránek a vše vypadá na první pohled velmi reálně. Použitý font, fotografie, rozložení stránek, prostě všechno v podstatě sedí. Fotografie jsou evidentně pořízeny ve velké rychlosti a asi u utajení, což by také odpovídalo.

 

Podle obrázků by nový OnePlus 5T měl jít do boje s heslem „Larger screen. Same footprint“, tedy něco ve smyslu „Větší displej při stejných rozměrech“. Což by podstatě asi naznačovalo použití full-screen designu a všudypřítomného poměru stran 18:9. Také to však k mé velké nelibosti vypadá, že za všechno se platí a velké ploše displeje bude muset ustoupit čtečka otisků prstů a přesunout se na zadní stranu telefonu. Sice to není vidět zcela jasně, ale na 99 procent tomu tak bude. Nemilé.

Hardwarové vybavení by se mělo měnit velmi marginálně a měli bychom se dočkat zcela identického procesoru Snapdragon 835, stejného zadního duálního fotoaparátu i stejné kapacity 6 GB případně 8 GB RAM.

Ačkoliv vše vypadá velmi reálně, tak se stále jedná jen o spekulaci a už jsme v minulosti viděli podobných falešných „úniků“ tuny, takže prozatím berte vše pořád ještě s rezervou. Samozřejmě vás budeme informovat, až se objeví jakákoli další informace.