Na stránkách Geekbench se objevily informace o novince HTC U11 life. To nás naplňuje nadějí, že k jeho oficiálnímu odhalení opravdu dojde již 2. listopadu/novembra. A také si můžeme udělat jasnější představu o jeho specifikacích.

Uveřejněný seznam na stránkách Geekbench upřesňuje některé již dříve uveřejněné informace. Podle zveřejněného seznamu by měl být HTC U11 life vybaven osmi jádrovým procesorem Snapdragon 660 a je taktován na frekvenci 2.2 GHz. Tyto fakta tedy popírají předešlé informace, které se zmiňovaly o výbavě v podobě procesoru Snapdragon 630. Tento smartphone bude disponovat 3 GB RAM a poběží na systému Android Nougat 7.1.1. Toto je opět v rozporu s předešlými spekulacemi, že bude vybaven novější verzí systému Android 8.0 Oreo. V multijádrovém testu dosáhl 4136 bodů a v jednom jádře 858 bodů.

Specifikace HTC U11 life

Všeobecně se předpokládá, že k jeho oficiálnímu představení dojde 2. listopadu/novembra. Kromě specifikací, které byly uveřejněny díky Geekbench je možné počítat s docela slušnou kamerovou výbavou. HTC U11 life by měl mít 16 MP zadní fotoaparát a taktéž 16 MP přední selfie kameru. Další upřesnění a podrobné specifikace se jistě brzy dozvíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.