I když se nám teto týden počasí vylepšilo a slunce se na nás usmálo, je dobré si zlepšit náladu i jinak. Můžeme to zkusit dokonce dvakrát jednou věcí koupenou v Číně. Poprvé, když si jí koupíte a podruhé, když vám přijede domů. Takže zde máme pro ty, co se nebojí nakupovat z Asie další pravidelné tipy.
- Elegantní reproduktor
Proč by bluetooth reproduktor nemohl být zároveň i hezkým doplňkem? Zkuste se podívat na tento kousek za 21 USD (zde). Nese název iLEPO i7 a má v sobě 1800mAh baterii .

- Bezdrátový blesk
Druhý tip je pro fotografy, kteří využijí více blesků a chtějí je ovládat na dálku. Za cenu kolem 21 USD (zde) máte tak další vybavení do vašeho ateliéru. V Číně najdete i další „levné“ vybavení a tak se můžete porozhlédnout po dalších kouscích.

- A nic vám neuklouzne
Poslední super, anti, nejlepší a nevím co ještě, je prostě gelová podložka. Na tu můžete dát cokoliv a ono se to ani nehne. Za cenu pod 1,50 USD (v akci zde) to nejde nekoupit. Jděte do toho.

Disclaimer: Některé společnosti, o jejichž produktech píšeme, nám mohou občas poskytnout kompenzaci, ale naše články a recenze jsou vždy našimi upřímnými názory. Další podrobnosti naleznete v našich redakčních zásadách.
