Značku Meizu našim čtenářům dozajista představovat nemusíme. Tento známý čínský výrobce smartphonů však začínal na audiu a sluchátka z jeho produkce stále dokážou zaujmout. Dnes si připomeneme model Meizu Sports EP51, což jsou bezdrátová sluchátka pro sportovce, které jsou aktuálně dostupné za velmi zajímavou cenu.

Sluchátka Sports EP51 se vyrábí se ve dvou barevných kombinacích – bílé a černo-červené. Sluchátka využívají konstrukci dvou špuntů spojených krátkým kabelem, na němž se navíc nachází ovládací panel. Zvlášť v černo-červené barevné variantě pak sluchátka jasně dávají najevo své zaměření na sport. Výrobce nezapomněl ani na zvýšenou odolnost, kterou deklaruje standard IPX4. To znamená, že sluchátkům Meizu Sports EP51 by neměl vadit déšť ani pot.

Meizu Sports EP51

Meizu Sports EP51 jsou nejen levné, ale i překvapivě dobře hrají. Zvukem dokážou konkurovat a cenou válcovat. Aktuálně jsou k dostání za 19,99 dolarů při použití kupónu DANY018 pod tímto odkazem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.