Jednou z dobrých věcí, když vlastníte zařízení AndroidOne je ta, že každý měsíc vaše zařízení dostane bezpečnostní aktualizaci a jste mezi prvními na světě, k nimž se dostane další verze Android OS. Majitelé Xiaomi Mi A1 patří mezi tyto šťastlivce.

Aktuálně mají k dispozici novou OTA aktualizace pro toto zařízení, která přináší bezpečnostní patche pro říjen/október 2017.

Xiaomi Mi A1

Podle seznamu změn tato specifická aktualizace zlepšuje zabezpečení a opravuje některé chyby. Taktéž přináší větší stabilitu zařízení a optimalizuje výkonu Mi A1. Je to malá aktualizace, pouze 118 MB a předpoklad je, že všichni majitelé Mi A1 by ji již měli mít dostupnou.

Xiaomi Mi A1 bude také bezpochyby prvním přístrojem od Xiaomi, které v příštích týdnech dostane aktualizaci na Android 8 Oreo. Na tu se chystá většina velkých výrobců, včetně takových jako je Samsung, Lenovo nebo Essential, kteří slíbili aktualizaci Oreo pro některá svá zařízení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.