Přišel čas se opět po nějaké době podívat, co nového nám vyprodukoval čínský průmysl v oblasti chytrých hodinek a zrak nám padl na EX18 Smartwatch. Tyto hodinky jsou především pro ty, kteří hledají nositelné zařízení pro kontrolu oznámení a s dlouhou životností baterie.

Možná jste někdy narazili na značku Makibes, i tyto hodinky lze nalézt pod jménem Makibes X18, která před časem představila smartwatch Makibes EX16. To byly odolné chytré hodinky zaměřené na venkovní sporty. Na ně se snaží navázat EX18, které jsou takovou štíhlejší a elegantnější verzí EX16.

EX18 Smartwatch

Hodinky si tedy udržují sportovní vzhled s lesklým ocelovým tělem a měkkým pásem s přezkou z nerezové oceli. Jsou k dispozici v lesklé černé barvě, ale pokud nejste fanoušek černé, je k dispozici také verze z nerezové oceli.

Displej je u EX18 FSTN s úsporou energie a velikostí 1,1-palce. Hodinky dále používají vyměnitelnou baterii Maxwell CR2032. Nemusíte se tedy obávat nabíjení hodinek každý druhý den. EX18 mají pohotovostní dobu až 1 rok, pokud dojde k vyčerpání, zajdete do nejbližšího obchodu s hodinkami a necháte si ji vyměnit. EX18 Smartwatch jsou aktuálně k dostání za 16,78 dolarů při použití kupónu OCPW05 na tomto odkazu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.