Chystáte se na příštích pár dní do HongKongu ? My také ne, ale je to škoda, protože dnes otvírá své dveře největší světový veletrh mobilní elektroniky Global Sources HongKong Electronics Fair. Po celé čtyři dny tam návštěvníci budou mít možnost omrknou novinky od 2.700 výrobců ze 100 zemí světa. A nebudou chybět ani ambiciózní čínští Leagoo, kteří nás do své kóje 7J18 zvou na selfie a pivo. Je vidět, že typická česká kultura je už celosvětovou záležitostí 🙂

Pokud do stánku zavítáte, tak určitě budete mít možnost na vlastní oči spatřit nové vlajkové modely značky Leagoo S8 a S8 Pro, které byly oficiálně představeny teprve nedávno 28.září. Do těchto telefonů v Leagoo vkládají velké naděje a doufají, že se jim podařilo najít tu správnou verzi moderního trendy displeje s poměrem stran 18:9, jehož popularitu odstartovali LG a jejich G6 nebo Samsung S8.

Dvojička nových telefonů značky se pokusí vymanit ze zaběhlého standardu neotřelým designem (nebo si to alespoň výrobci myslí) s lesklým 3D zadním panelem, celokovovou konstrukcí a dalšími vymoženostmi. Dnes pro nás také uvolnili do oběhu první dávku reálných obrázků Leagoo S8 Pro ve stylové Dazzle Blue barevné variantě Nevypadá zle, že ?

This slideshow requires JavaScript.

V plném proudu je samozřejmě předprodejová kampaň jak na Leagoo S8 tak S8 Pro a veškeré detaily můžete najít na webu e-shopu Banggood, kde i zjistíte jak případně ušetřit 50 dolarů na objednávce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.