I když se v těchto dnech spíše prodíráme džunglí více, či méně povedených klonů původního Xiaomi Mi Mix nebo nového Mi Mix 2, které zaplevelily trh v posledních měsících, tak čert aneb originální Xiaomi určitě nespí na vavřínech. Pomalu už určitě pracují na prvních návrzích pro třetí generaci jejich veleúspěšného modelu a my pro ně dnes máme malou nápovědu jak by třeba mohlo Xiaomi Mi Mix 3 vypadat.

První Xiaomi Mi Mix způsobilo takový poprask na trhu zejména svým neotřelým designem, který pak lavinovitě spustil vlnu napodobenin tohoto konceptu. Šlo o takový šok a úspěch, že laťka byla nastavena tak vysoko, že nedávné Mi Mix 2 bylo pro mnohé recenzenty (a nejen je) mírným zklamáním, protože opět očekávali něco revolučního.

 

Na opravdové Xiaomi Mi Mix 3 si samozřejmě ještě nějaký ten pátek počkáme, ale fanouškovská základna značky je obrovská a evidentně se v ní najdou i velmi talentovaní jedinci, takže vyrobili sérii renderu jak by asi představovali vzhled nové generace bezrámečkové vlajkové lodi Xiaomi. A nutno dodat, že se jedná o návrh velmi povedený.

 

Jak můžete na obrazcích vidět, tak koncept Mi Mix 3 je vylepšením současného Mi Mix 2 skoro ve všech oblastech a zahrnuje větší plochu displeje, menší rámečky, duální fotoaparát a zajímavý vysouvací systém přední selfie kamerky, který zlehka evokuje Honor 7i. A určitě by byl lepší než momentální řešení s podivně umístěnou selfie kamerkou.

Tak co si o těchto konceptech pro Xiaomi Mi Mix 3 myslíte vy ? Líbil by se vám podobně vypadající telefon ? Dejte nám vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.