Seriál slev na paměťové karty má dnes další díl a v dnešní epizodě je hlavním protagonistou originální kousek značky Kingston v kapacitě 32 GB. Jak už je naším dobrým a lidumilným zvykem, tak pro vás máme slevový kupón aby takhle na podzim peněženky hned neplakaly. Koneckonců už se nám zase nebezpečně blíží Vánoce…

Zmíněná 32 GB Kingston SDHC karta nabídne klasifikaci Class 10 UHS-I, takže se hodí bez problémů na ukládání záznamu FullHD videa a jemu podobných. Papírové rychlosti čtení/zápisu jsou na hodnotách 45 MB/s a 10MB/s a samozřejmostí je pak certifikace IPX7 a odolnost vůči rentgenovému záření. Teoreticky by karta dokonce měla mít doživotní záruku, ale za pár let stejně bude její kapacita směšná, vzpomínáte ještě na „obří“ 700 MB kapacitu CD disků ?

V prodeji je na e-shopu Cafago a s naším slevovým kupónem OCC2725 ji pořídíte jen za 15.59 dolarů, na rozhodnutí pak máte až do 10.listopadu, kdy slevová akce skončí. Tak si udělejte radost, nekupujte medvídka mývala a radši potěšte váš telefon nebo fotoaparát.