Společnost Razer se chystá představit světu svůj první Android smartphone, který přijde 1. listopad/novembra. Stejně jako většina ostatních telefonů nám však nezůstane zahalena tajemstvím, jelikož to vypadá, že se objevily skutečné fotografie tohoto zařízení.

Uniklá fotka, zřejmě zveřejněná člověkem, který pravděpodobně testuje herní schopnosti zařízení, ukazuje, že nadcházející telefon Razer bude mít hliníkový plášť s čtvercovým tvarem a logem Razer na zadní straně. Také můžeme vidět duální zadní kamerové kombo s LED bleskem, což by měla být 12MP + 8MP konfigurace.

razer telefonu
Absence zadní čtečky otisků prstů zase ukazuje na skutečnost, že ta bude umístěna na přední straně nebo bude zabudovaná v displeji.

Společnost dříve sdílela některé vzorky fotek z tohoto telefonu a také už jsme viděli výpis z GFXBench, kde se ukázaly některé ze základních specifikací. Podle výpisu GFXBench se očekává, že se nadcházející telefon Razer bude chlubit procesorem Snapdragonem 835 spárovaným s 8 GB RAM a kapacitou baterie 4000mAh.