Jak by se vám líbila neděle bez Vychytávek z Číny? Víme, že byste byli smutní a tak se snažíme i v 92. díle najít něco, co vás zaujme. Není lehké se zalíbit všem, ale snažíme se. Dnes jsme pro vás připravili další tři tipy a na konci (jako obvykle) najdete banner s proklikem na starší části.

  1. Pro rychlé foto
    Dnes je fotograf každý, kdo si koupí zrcadlovku. Nebo si to o sobě myslí, a proto je první tip pro ně. Fotograf musí být i pohotový a tak je zde „single strip“ za 5 USD (zde), na který si uchytíte svojí fototechniku. Pak už jen rychlým pohybem jako kovboj tasíte a fotíte.
  2. I ve vodě
    A co je na obrázku číslo dvě? Voděodolný MP3 přehrávač s kapacitou 4 GB a FM rádiem. Malý, skladný, použitelný i v bazénu. Cena je na poměry v Číně trochu vyšší = 18 USD (zde). Ale pokud potřebuje hudbu poslouchat všude, tohle řešení je právě pro vás.
  3. Vánoce se blíží
    I když to nechcete slyšet, tak je potřeba myslet na to, že Vánoce se blíží a výzdoba z Číny nedorazí za týden.  Vyzdobit se dá i to, co by vás ani nenapadlo. Pro ty, co se nebojí, je zde za necelých 7 USD (zde) tahle cool dekorace. A mají v nabídce i Santu.