Model Huawei Mate 10/Mate 10 Pro se oficiálně představí již za 3 dny (16. října/októbra) na speciální akci čínského výrobce v německém Mnichově. Nedávné zprávy ukazují, že tento smartphone, jehož jedním z hlavních prodejních taháků je nejnovější chipset Kirin 970, se vrhl do předběžných registrací pro čínský trh.

Již za několik hodin od spuštění se pak nahromadilo neuvěřitelných 48 675 registrací na Vmallu. Tento údaj je za pár hodin včerejšího dne, proto aktuální číslo bude daleko vyšší.

Huawei Mate 10 v Číně

Výhodou předběžné registrace pro tento smartphone je, že registrovaní mají nárok na účast v prvním kole flash sale, jehož datum bude oznámeno. K dispozici jsou pro registrované také různé výhry, na jejichž vrcholu ční Huawei Mate S.

A jen pro připomenutí, Huawei Mate 10 přijde s velkým bezrámčekovým displejem s rozlišením 2160 x 1080 pixelů a pohánět jej bude nejnovější chipset Huawei Kirin 970 SoC se zabudovanými AI funkcemi. Parádní duální kamery Leica, baterie o kapacitě 4000mAh a mnoho dalších. Naše předchozí zprávy o Huawei Mate 10 / Mate 10 Pro / Mate 10 Lite pak naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.