Čínský výrobce Sugar, převážně oblíbený u dámské části populace v Číně, právě ukázal svůj nový širokoúhlý smartphone Sugar C11 s poměrem 18:9 v databázi TENAA. Tak co přináší?

Smartphony značky Sugar se staly slavnými před několika lety díky telefonům, které disponovaly sklem kolem těla, což bylo tehdy docela populární. V průběhu let značka uvedla na trh další telefony s podobnou povrchovou úpravou jako má diamant a vylepšenou přední kamerou se zkrášlujícími prvky.

sugar c11

Na TENAA se tento týden objevil nový telefon od Sugar, tentokrát bez diamantů, ale s novinkou, která hýbe dnešním trhem se smartphony. Tedy větším displejem s poměrem stran 18:9.

Výpis z TENAA ukazuje, že Sugar C11 bude dodáván s 5,7-palcovým displejem s rozlišením 1440 x 720. Telefon pohání 8-jádrový procesor o taktu 1,4Ghz a dle zkušenosti s předchozími telefony značky Sugar, i tento obdržel slušné specifikace fotoaparátů včetně předního 20 megapixelového a zadního 16 megapixelového.

Uvnitř těla z kovové slitiny pak najdeme baterii o kapacitě 3000mAh, 4GB RAM a 64GB interní paměti, zatímco na zadní části telefonu se pak nachází čtečka otisků prstů.

Sugar obecně nemá tendenci prodat své telefony mimo Čínu, ale dobrodružná povaha může zkusit sledovat eshop Jingdong Mall, kdy se Sugar C11 v nabídce objeví.