Hodnocení recenzenta

Designově jednoduchá, ale hezká Nova 2 je určena do malých ženských rukou a to nejen pro focení selfie fotek. Zaujme i náročnější "fotopříznivce" dvěma fotoaparáty na zadní straně. To co by vás mohlo odradit od koupi jsou tlačítka na displeji a hlavně vyšší cena.

8
x/10

Jsou telefony, které se k nám do ČR zatím oficiální cestou nedostaly i když zde mají značky oficiální zastoupení. Takovy je i menší brácha telefonu Huawei Nova 2 Plus s názvem Huawei Nova 2. Je možné, že některý z vás první generaci Huawei Nova vlastní a tak vás námi recenzovaný nástupce moc nepřekvapí. Jedná se totiž více o evoluci než přímo revoluci.

Určitě ale existují uživatelé, kteří se nechtějí poddat trendu „velkých plácaček“ a tak hledají výkonný 5 palcový telefon s dobrým fotoaparátem. Ano, pro vás, případně vaše děti nebo manželky je přesně určen tento mobil. Abych vás nalákal na naší videorecenzi, tak prozradím, že tloušťka tohoto telefonu je pouhých 6, 9 mm a na první pohled tak zaujme. Pokud vás zajímá aktuální cena (která není zrovna malá) tohoto 20 Mpx selfie mobilu, tak se podívejte na stránky e-shopu Gearbest.com. Fotografie z telefonu najdete na naší Facebookové stránce v albech s fotkami.

 

GIZchina Youtube banner