Očekávaný Chuwi LapBook Air je konečně tu a na oslavu vydání tohoto kousku se výrobce ve spolupráci s oblíbeným e-shopem Gearbest rozhodli podpořit prodeje speciální prodejní akcí. Takže až do 16.října mají zákazníci možnost pořídit si tenhle tenký notebook za zvýhodněnou cenu a naprázdno nepřijdou ani ostatní produkty a doplňky značky Chuwi, takže se určitě vyplatí se na akci podívat.

Ale nejprve se podívejme na hlavního oslavence, protože si to bezesporu zaslouží. Chuwi LapbBook Air se evidentně inspiroval designem MacBooku, ale vysledovat se dá i silné ovlivnění Xiaomi Mi Air. Celokovové zpracování velmi tenkého těla, plně laminovaný displej s minimálními rámečky krytý odolným sklem, ano to vše už jsme viděl u konkurence a nemáme nejmenších námitek to vidět znovu u tohoto modelu.

LapBook Air nabídne 14.1-palcový displej s FullHD rozlišením a maximálním jasem 320 nitů a výrobce slibuje realistické podání černé. Uvnitř pak vládne procesor Intel Celeron N3450 platformy Apollo Lake doplněný 8 GB RAM v dual channelu a 128 GB eMMC 5.1 vnitřní paměti, naštěstí je tam také snadno dostupný M.2 slot pro instalaci SSD 2242 disku. Další výbava zahrnuje dva plnohodnotné USB 3.0 porty, HDMI port, čtečku karet, podsvícenou klávesnici, duální mikrofon a stereo reproduktory a 1.7 kg váhy.

Speciální akční cena pro Chuwi LapBook Air je stanovena na 399.99 dolarů a během slevové akce se také dá každý den v 10:00 UTC najít až 50 % sleva na další produkty značky. Pokud také utratíte alespoň 60 dolarů, tak není problém si k objednávce přihodit doplňkové balíčky příslušenství za 0.99 dolaru. Podívejte se sami, určitě vás něco zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.