Jak je vidět společnost Ulefone velmi ráda natáčí srovnávací videa a snaží se tím upoutat pozornost svých zákazníků na své nejžhavější novinky. Nyní se opět cítí pevná v kramflecích neboť se pustila do srovnávání s mnohem dražším Xiaomi Mi MIX 2. V tomto videu dochází k souboji mezi Ulefone MIX a Xiaomi Mi MIX 2. Podívejte se sami jak se jim toto video, které právě nahráli na Youtube, vydařilo.

Na prvním místě uvidíte srovnání displeje. Je vidět, že vývojáři od Ulefone odvedli dobrou práci. Podle předloženého videa má Ulefone MIX boční rámečky shodné s Xiaomi a taktéž vrchní rámeček je stejně tenký. Co se týče spodní brady, tak tady je to už horší. S přihlédnutím ke skeneru otisků prstů, který má Ulefone MIX v předu, to ale není tak hrozné. Nevím jak vy, ale výrobce Ulefone se domnívá, že zákazníci oceňují více přední skener otisků prstů. Mě osobně docela vyhovuje zadní, tak jak to dělá Xiaomi.

Pokud se podíváme na zadní stranu obou telefonů, uvidíme značné odlišnosti. Xiaomi Mi MIX 2 je dodáván s keramickou zadní stranou, která je skutečným magnetem otisků prstů. U Ulefone MIX najdete zadní kryt zpracovaný pomocí technologie IML, což by mělo ve výsledku zpevnit kryt a zároveň být líbivé pro oko. Otázkou je, jak to bude s otisky prstů.

Specifikace

Ulefone MIX má 5,5″ displej a je vybaven osmi jádrovým procesorem Mediatek MT6750T, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní pamětí. Pokud rádi fotíte bude vás jistě zajímat kamerová výbava: 13 MP+5 MP zadní duální kamera a 13MP selfie snímač na přední straně. Dále očekávejte 3 300 mAh kapacitu baterie, AW8737S audio chipset, 6-osý gyroskop a Android 7.0 Nougat.

O Ulefone MIX se více dozvíte na oficiálních stránkách společnosti. V této chvíli je Ulefone MIX v předprodeji za 139,99 dolarů  a dostanete k němu dárek v hodnotě 30 dolarů. Po ukončení předprodeje 11. října/októbra bude k dostání za 169,99 dolarů.