V říjnu slaví značka Honor už své třetí narozeniny od uvedení na náš trh. A po celý říjen budou fanoušci značky slavit společně s ní. Mezi první dárky, které Honor rozdává, patří trvalá sleva dalších dvou oblíbených modelů. Kromě toho se mohou fanoušci těšit na soutěže na sociálních sítích nebo v médiích.

Výkonný Honor 8 Pro je od 9. října v prodeji za 13 990 Kč (původně za 15 990 Kč), Honor 8 Premium potom za 9 990 Kč (původně za 10 990 Kč).

honor 8

Zástupce vyšší produktové řady značky, Honor 8 Pro, je zaměřený především na výkon. Telefon získal prestižní mezinárodní ocenění EISA v kategorii „Nejlepší evropský spotřebitelský smartphone“ za rok 2017-2018. Smartphone pohání osmijádrový procesor Kirin 960, kterému sekunduje 6GB RAM. Vysoký výkon se projeví zejména během hraní náročných mobilních her. Kvalitní hráčský zážitek zaručuje také grafický procesor Mali G71MP8 s využitím API Vulkan.

Telefon má 5,7“ QHD displej, duální fotoaparát (2x 12 MPx), baterii s kapacitou 4000 mAh, USB-C port, čtečku otisků prstů nebo NFC, videa natáčí až do rozlišení 4K. Honor 8 Pro je dostupný v černé, modré a zlaté barvě.

Honor 8 s rozšířenou 64GB pamětí je mezi zákazníky stále velmi oblíbený. Jeho chloubou jsou zejména kvalitní duální fotoaparát (2x 12 MPx), bleskurychlá čtečka otisků prstů kombinovaná s programovatelným tlačítkem smartkey nebo jemný 5,2″ displej. Zaujme také svým designem, kterému kralují skleněná záda s originálním 3D efektem.

Honor slaví

Ve své výbavě má také například USB-C, NFC, 4GB RAM nebo baterii s kapacitou 3000 mAh. V prémiové variantě je model k dostání v modrém, růžovém a zlatém odstínu.

Oba modely jsou za snížené ceny v prodeji u všech autorizovaných prodejců.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.