Ohodnoťte článek

Standardní v ruce držené digitální kamery sice v poslední době ustupují různým akčním a sportovním mini kamerám, ale člověk tak jednoduše zapomene, že ty opravdu výkonné kusy jdou dneska pořídit opravdu za hubičku. Stejně jako dnešní kus Andoer HDV-534K u kterého je skoro těžké uvěřit co všechno pořídíte za v přepočtu asi dva tisíce korun…

Andoer HDV-534K je digitální video kamera nabízející rozlišení videa až 4K (24fps), 1440p (30fps) nebo FullHD(60/30fps) a fotografie s interpolovaným rozlišením až monstrózních 48 Mpix. K natáčení slouží 3-palcový dotykový displej, senzor je 13 Mpix CMOS Panasonic a dočkáme i 16x digitálního zoomu. Kamera je vybavena i nočním infra viděním, anti-shake technologií a spoustou dalších vymožeností. Ukládání je řešeno na microSD karty, případně pak není problém díky Wi-Fi připojení vše hned sypat do jiných úložišť. Baterie má kapacitu 2500 mAh, takže by také mohla něco vydržet.

A díky slevovému kupónu CSTHD je až do zítřka digitální kamera Andoer HDV-534K slevněna na e-shopu Tomtop na pouhých 94.40 dolarů, což jak jistě uznáte je za podobně vybavený kousek opravdu velmi slušná cena. Takže pokud ve vás dříme latentní kameraman, tak proč nezačít právě s tímto modelem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.