Koncept chytré domácnosti je v poslední době velmi populární a jako houby po dešti se množí zařízení a kontrolní mechanismy pro ještě chytřejší domov. Jednou z hlavních platforem je pak Apple HomeKit a dnes pro vás máme slevový kupón pro Wi-Fi chytrou zásuvku Koogeek.

A co vlastně taková chytrá zásuvka umí ? Je to vlastně prosté milý Watsone, jakýkoliv elektrický spotřebič k ní připojený pak může být jednoduše ovládán, monitorován a plánován pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu a to dokonce i pomocí hlasového ovládání Siri. Můžete ho jednoduše na dálku vypnout/zapnout, zkontrolovat přesnou spotřebu ve wattech nebo naplánovat zapnutí na určitou hodinu nebo část dne. Zamlouvá se vám podobný koncept a kontrola nad domácími spotřebiči ?

Pokud ano tak pro vás dnes máme slevový kupón OCP1, se kterým pořídíte Wi-Fi chytrou zásuvku Koogeek jen za 24.98$/20.99€ na stránkách e-shopu Cafago. A jen musíme připomenout, že se opravdu jedná pouze o zařízení určené pro Apple HomeKit, takže k plnému využití musíte mít také produkt Applu běžící alespoň na iOS 9.0.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.