Řada „K“ z produkce Oukitelu je velmi oblíbená u milovníků velkých baterií a poslední přírůstek do rodiny jim určitě opět udělá radost. Nový Oukitel K8000 bude opět oslňovat obří baterií s masivní výdrží, ale čínský výrobce se také pomalu snaží vymanit ze škatulky pouze levného producenta a dočkáme se tak i kvalitnějších komponent než v minulosti.

Jak už jméno samotné napovídá, tak Oukitel K8000 nabídne titánskou 8000 mAh kapacitu baterie, která by teoreticky měla mít dost šťávy na 5 dnů normálního používání telefonu. A díky 9V/2A rychlo-nabíjení by ani doplnění energetické zásoby nemělo trvat příliš dlouho. A k dalšímu ušetření energie bude telefon vybaven 5,5-palcovým Samsung AMOLED displejem s HD rozlišením, který by k tomu měl přispět výraznou měrou.

Z dalšího vybavení K8000 pak můžeme zmínit celokovové unibody zpracování ze slitiny hliníku s novým designem antén, procesor MT6750T, 4 GB RAM + 64 GB vnitřní paměti, duální zadní 16 Mpix + 2 Mpix fotoaparát, přední selfie 13 Mpix kamerka a Android 7.0 Nougat jako OS.

Prozatím nemáme k dispozici informace o předpokládané ceně tohoto modelu, ale něco se jistě brzy ukáže na oficiálních stránkách Oukitelu, spolu s přesným datem vydání telefonu a detailnějšími specifikacemi. A my samozřejmě o všem budeme hned informovat.