Když se člověk dívá ven z okna, moc dobré nálady mu počasí nepřidá. Proto je potřeba si ji zlepšit, i kdyby nás to mělo stát „pár kaček“. Takže je tady opět ten správný čas pro nákupy z Čínských e-shopů, kde mají zajímavé zboží a také ceny. Více tipů najdete na konci článku po kliknutí na banner a zde máte dnešní tři:

  1. Moderní kukátko
    Za tuhle vychytávku si připlatíte, ale když už každý chce mít tu smart domácnost, tak je tady kukátko s LCD displejem, nočním viděním a zvonkem v jednom. To vše za cenu kolem 35 USD (zde). Možná se vám povede ho sehnat jinde i levněji, nebo od jiného výrobce.
  2. WiFi všude v domě
    Přiznám se, že byly časy kdy jsem netušil, že existuje něco jako WiFi zesilovač/opakovač. Dnes je to jinak a tak i v domě tchyně, kde jsou zdi asi z azbestu, mají všude dobrý internetový signál. Na trhu je jich hodně a tak je zde tip na jeden od Xiaomi za 20 USD (v akci zde). Jakýkoliv si už zvolíte, nebudete litovat.
  3. Nic pro Čechy 
    Já vím, že tahle poslední vychytávka vypadá nepěkně, ale berte to s humorem. Kdo by nechtěl si do pivního břicha uložit nějaké zásoby. Za cenu kolem 10 USD (v akci zde) můžete překvapit nejednoho kolemjdoucího.