Ohodnoťte článek

Vernee MIX 2 je pravděpodobně jedním z těch lépe vybavených a povedenějších napodobenin řady Mi Mix od Xiaomi. Má nejen velký 6-palcový displej s FHD+ rozlišením (2160×1080 pixelů), ale i poměrně výkonný a úsporný procesor Helio P25. A protože předprodeje tohoto telefonu jsou konečně tu, tak se mu podívejme na zoubek podrobněji.

Jak se asi dalo očekávat, tak hlavním tahákem Vernee MIX 2 bude design, protože tri-bezel-less telefony s minimálními rámečky ze tří stran prostě vypadají skvěle už od dob Mi Mix. Záda telefonu jsou navíc skleněná, což vždy designu přidá. Papírově se navíc jedná o prozatím asi nejlepší model s poměrem displeje k tělu telefonu, celých 93.07 %, ale jsme od přírody skeptičtí, takže si počkáme jak bude vypadat v reálu. Displej je navíc samozřejmě s moderním poměrem stran 18:9.

Ani s fotoaparáty se nemá Vernee MIX 2 důvod stydět, zadní je duální 13 Mpix kombo se Sony IMX258 senzory a světelností f/2.0, širokoúhlým závěrem, telefoto zoomem a optickou stabilizací. Takže teoreticky by se mělo jednat o nadprůměrný kousek a doufejme, že si Vernee dají záležet i na softwaru.

Uvnitř pak tepe zmíněný procesor Helio P25 doplněný 4 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště, což by mělo zaručit dostatečný výkon pro střední třídu. Baterie také nevypadá zle s 4200 mAh kapacitou a podporou rychlo-nabíjení 9V/2A. Operačním systémem je vlastní VOS založený na Androidu 7.0 Nougat a údajně odladěný pro maximální rychlost.

Předprodeje Vernee MIX 2 už začaly na Gearbestu s cenou 169.99 dolarů pro prvních 3000 kusů a s možností být mezi vybranými šťastlivci, kteří dostanou telefon za pouhých 99.99 dolarů. Klikněte ZDE pro více informací o této kampani.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.