ZTE se chystá na velkou akci dne 12. října/októbra a celou dobu se spekuluje, který to nový smartphone bude představen. Nejnovější teaser nám ale ukázal, že se bude jednat o Nubia Z17s.

Teaser ukazuje váhu s tělem ve tvaru písmene „S“, která drží na jedné váze boxovací rukavici a na druhé pytel o hmotnosti 2,1 kg. Těch 2,1 kg by nám měl naznačit „design 2.1“, o kterém již dříve Nubia tvrdila, že to je ten pravý a skutečný bezrámečkový displej, který nám ukážou na Nubia Z17s.

nubia z17s

Dříve se objevila fotka (viz výše), o které se spekulovalo, že ukazuje model Z17s. Tvrdí se, že Nubia Z17s bude pohánět (nepřekvapivě) chipset Qualcomm Snapdragon 835 a vzadu najdeme duální kamerové kombo jako u původního modelu. Hlavní vylepšení u tohoto telefon by pak měl být upravený bezrámečkový displej.

Nubia Z17s bude muset konkurovat telefonům jako je Xiaomi Mi Mix 2, Vivo X20, Nokia 8 a dalším vlajkovým lodím na trhu. Zatím samozřejmě není nic oficiálně potvrzeno, ale je jasné, že se bude jednat o vlajkovou loď. Těšme se tedy na 12. října a i po zklamání, které nám přinesly očekávané ceny Mate 10, jsme zvědaví, s čím Nubia přijde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.