Pár dnů zpět, přesně 11. září/septembra, jsme viděli jak Xiaomi představilo svůj nejočekávanější model jménem Mi Mix 2 a spousta z nás byla tímto telefonem nadšena. Aktuálně se k nám dostaly první fotografie ukazující bílé Mi Mix 2, které rozšíří paletu dostupných barev.

I když bylo bílé Mi Mix 2 bráno jako samozřejmost, do dnešního dne byla k dispozici jen černá varianta zařízení a lidé se začali trochu obávat, jestli Xiaomi opět nečelí problémům s výrobou tohoto telefonu, tak jak tomu bylo v případě loňského modelu.

Zřejmě, aby Xiaomi zamezilo těmto řečem, Lei Jun zveřejnil několik fotografií bílého celokeramického modelu Xiaomi Mi MIX 2. Ty ukazují, jaký parádní smartphone bude brzy k dispozici. Mimochodem, foceno bylo telefonem Xiaomi Mi Note 3 – což je podle Lei Juna nejlepší smartphone pro pořizování fotografií.

Hovoří se o tom, že bílé Mi Mix 2 bude k dispozici od listopadu a na rozdíl od svého černého bratříčka bude k dispozici pouze v jedné verzi a to 8 GB RAM a 128 GB ROM. Zbytek specifikací zůstává samozřejmě stejný.

A jen info ohledně ceny, bílá verze Xiaomi Mi MiX 2 by měla být dostupná za 4699 juanů (cca 720 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.