Ohodnoťte článek

Ceny čínských doplňků a malé elektroniky jsou často opravdu skoro směšné a pravidelně se vám podaří sehnat kvalitní kusy za v podstatě „pět prstů“. A s našimi slevovými kupóny pak pořídíte ještě levněji a nedivili bych se, kdybychom se dostali i na nižší počet prstů 🙂 Jako třeba dnes s nabídkou stereo Bluetooth headsetu za pouhých 8.39 dolaru.

Tento Bluetooth headset model S6-6 může nabídnou HD kvalitu zvuku s přenosem pomocí Bluetooth 4.1 a  nezalekne se ani hands-free hlasových hovorů díky vestavěnému mikrofonu a díky hlasových notifikacím k hovorům je pak vše opravdu komfortní. Sluchátka jsou in-ear konstrukce se speciálních magnetickým uchycením, CVC 6.0 chytrou redukcí šumu a 75 mAh baterií, která slibuje výdrž zhruba na 4 hodiny přehrávání nebo 120 hodin ve standby režimu.

A s naším slevovým kupónem OCPAE04 si tento headset můžete pořídit za 8.39 dolarů až do 20.října na internetovém obchodě Cafago. V ceně je dokonce i malý balíček příslušenství v podobě dvou párů vyměnitelných špuntů nebo sponu na kabel a uchycení. Sháníte levný bezdrátový headset ? Možná jste ho už našli.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.