Zatím co nedočkavě očekáváme co přinese nadcházející speciální akce ZTE v Číně, která se uskuteční 12. října/októbra, upoutala naši pozornost jedna zveřejněná fotografie. Tento obrázek prezentuje plný displej, který pravděpodobně patří nadcházejícímu modelu Nubia Z17s.

Pokud je informace správná, pak se máme na co těšit. Vypadá to na další „full-screen“ displej s minimálními okraji a velmi pestrými barvami.

Níže uvedený obrázek patří k prototypovému modelu Nubia Z17s. Fotografie ukazuje displej, jenž pokrývá celou přední stranu telefonu, protože má jen uzoučké rámečky okolo displeje. Některé zvěsti naznačují, že jeho design bude podobný Samsungu Galaxy S8. No, posuďte sami.

Specifikace Nubia Z17s

Mezi další informace, které by vás mohly zajímat patří některé specifikace. Nubia Z17s by měla být vybavena procesorem Snapdragon 835 SoC a duální zadní kamerou podobně jako Nubia Z17. Žel více informací se nám zatím nepovedlo zjistit. Doufáme, že jich brzy přibude a budeme vám moci sdělit přesné údaje například o velikosti samotného displeje a další parametry.