Vzhledem k velkému zářijovému zájmu o vlajkovou loď Honor 9 i loňský model Honor 8 se společnost Honor rozhodla nechat ceny za oba modely snížené a vyjít tak vstříc svým fanouškům. Honor 9 bude nastálo k sehnání za 10 990 Kč, Honor 8 potom za 8 990 Kč.

Honor 9 se skleněnými zády a 5,15″ FullHD displejem pracuje s duálním fotoaparátem v kombinaci 20 a 12 MPx, který je doplněný přední 8MPx selfie kamerou. Spolehlivá čtečka otisků prstů je umístěná na přední straně telefonu pod displejem. Výkon zajišťuje 4GB operační paměť doplněná 64GB interní pamětí. Honor 9 s USB-C podporuje dualSIM, NFC nebo rychlonabíjení. Telefon je k dostání v safírově modré, antracitově černé nebo ledově šedé barvě.

Cena Honoru 9

Loňský model Honor 8 s 5,2″ FullHD displejem má kvalitní duální fotoaparát s rozlišením dvakrát 12 MPx. Čtečka otisků prstů v kombinaci s chytrým tlačítkem smartkey je umístěná na zadní straně telefonu. Smartphone je vybavený 4GB operační pamětí, interní paměť má 32 GB, výdrž zajistí baterie s kapacitou 3000 mAh. Honor 8 podporuje NFC, dualSIM a má také infraport,USB-C a funkci rychlonabíjení. Za novou cenu je k dispozici ve třech barvách: modré, černé a bílé.