Pokud jsou spekulace kolující čínskými kuloáry pravdivé, tak by OnePlus 6 neměl být jediným vlajkovým modelem vypuštěným do arény v prvních měsících roku 2018, protože to vypadá, že by se Nový rok mohl oslavit vydáním i Xiaomi Mi7 !

Samozřejmě hovoříme o čínském Novém roku, které je v závislosti na konkrétním roce na konci ledna nebo na začátku února. A jedná se o nejlukrativnější období k vypuštění nového produktu, srovnatelné s vánočním shonem v našich končinách a na Západě. Takže je v podstatě jen logické slyšet veškeré spekulace o datech vydání OnePlus 6 a Xiaomi Mi7 právě v tomto termínu.

Zasvěcené čínské zdroje hovoří připravovaném testování prototypu Xiaomi Mi7 v průběhu listopadu s očekávaným oficiálním vydáním v únoru 2018. Samozřejmostí je pak blízká spolupráce s Qualcommem, takže i zde by se měl představit Snapdragon 845 a mělo by se jednat o jedny z prvních dostupných kusů na trhu vůbec. Vzhledem k časovému plánu se tak pravděpodobně můžeme dočkat i velké mezinárodní představovačky na veletrhu MWC v Barceloně, který spadá právě ideálně na tento termín.

Spekulace o výbavě a designu Xiaomi Mi7 jsou samozřejmě velmi početné, ale pokud se zaměříme na ty z hodnověrnějších pramenů, tak se často hovoří o podpoře bezdrátového nabíjení a skleněná či keramická záda telefonu. Dále se pak dá očekávat bezrámečkový design a příliš bychom se nedivili, kdyby po vzoru Applu došlo i na funkci rozpoznávání obličeje k odemčení telefonu. Každopádně situaci kolem Mi7 budeme pozorně sledovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.