A máme tu 90. část seriálu „Vychytávky z Číny“, které se vás opět pokusí obrat o nemalou částku z vaší kreditní karty. Víme, že většina balíků z Číny jsou levné hlouposti, které zrovna nepotřebujete urgentně k životu, ale tak i dnes vás čekají další tři tipy. Než se do nich pustíme, dáme vám tip i na náš Youtube kanál (Gizchinacz), kde najdete zajímavé recenze a unboxing videa.

  1. Připojte si USB
   Pokud máte na telefonu USB-C konektor, mohla by se vám hodit levná redukce na USB 3.1. Její cena je jenom 2 USD (zde) a co si na ni napojíte je na vás. Klidně to může být klávesnice, myš nebo USB klíčenka.
  2. Sprchování se světlem
   Asi se doma nesprchujete potmě, ale i tak je někdy těžké odhadnout jaká teplota vody teče, dřív než se jí dotknete. K tomu vám pomůže speciální LED hlavice, která nepotřebuje žádné napájení. Prostě pustíte vodu a dle barvy víte přibližné rozmezí teploty vody. To vše za 11,40 USD (zde).

 

 1. 360 stupňová kamera
  Bezpečnost je základ a tak poslední tip je na bezpečnostní kameru ESCAM Q8, která se dá koupit v akcích pod cenu 30 USD (zde). Snímá okolí v úhlu 360 stupňů, komunikuje s vaším mobilem přes aplikaci a také do ni vložíte microSD kartu o velikosti až128 GB.