S tím jak se Leagoo stávají mezinárodně průraznou značkou, hlavně s koupí fotbalového klubu Tottenham Hotspur v Premier League , tak se dala očekávat limitovaná edice některého z jejich telefonů ve spojitosti s tímto klubem. A ani to tak dlouho netrvalo a voilá přivítejte Leagoo T5 THFC (Tottenham Hotspur Limited Edition).

Pod pozlátkem loga THFC a designu s kohoutem se skrývá standardní Leagoo T5 se vším všudy, takže můžete očekávat 5,5-palcový Sharp displej s FullHD rozlišením a Gorilla Glass 4, osmi-jádrový procesor MT6750T, 4 GB RAM + 64 GB ROM, 13 Mpix Sony + 5 Mpix OV zadní duální fotoaparát, 13 Mpix přední OV kamerku, 3000 mAh LG baterie s podporou 5V/2A rychlonabíjení, přední čtečku otisků prstů a Leagoo OS 2.0 založené na Androidu 7.0 Nougat.

Ale jak můžete vidět ve video nebo obrázcích výše, tak na designu s kohoutem přece jen něco je a zejména pokud třeba snad je Tottenham klubem vašeho srdce je volba jasná. Navíc když dnes máte možnost si limitovanou edici pořídit v předprodeji se slevou celých 100 dolarů, protože na Gearbestu ho zrovna dnes mají jen za 199.99 dolarů namísto oficiální ceny 299.99 dolarů. Takže není čas probudit spícího vnitřního hooligana ? To by byl slogan…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.