Deštivý víkend je přímo ideální pro relaxační aktivitu jako je lehké online nakupování, nejlépe z pohodlí a zázemí vlastní postele. Takže pro ty lenošné…tedy chci říci zaslouženě odpočívající dnes máme pěkně až pod nos další nabídku zajímavých kousků čínské elektroniky z e-shopu Tomtop. Samozřejmě ve slevových akcích nebo se slevovými kupóny, tak se přece nakupuje nejlépe.

Nejdříve něco pro milovníky dronů, malinký JJRC H47 skládací FPV selfie dron je ideálním kapesním společníkem pro vaše základní letecké a fotografické potřeby. I s velmi nízkou cenou může nabídnou solidní vybavení zahrnující 720p kamerku, 6-osý gyroskop, barometr k udržování výšky, headless mód a jednoduchý start/přistání pomocí jediného tlačítka. A jako bonus dostanete i cestovní batoh na dron a dvě extra baterie. Až do 15.října pak bude k mání v bleskovém prodeji za 45.99 dolarů, ale raději bych se pospíšil, prodává se jako housky na krámě a zásoby jsou limitovány.

A teď už něco zcela jiného s flash diskem Samsung USB 3.0 v 64 GB kapacitě. Kompaktní rozměry, kovové zpracování a nejnovější NAND flash paměti zaručující odolnost proti všemožnému negativnímu záření a vlivům zaručeny, takže jde o ideální kapacitu sbalenou na cesty. Opět v bleskovém prodeji do 15.října za 21.99 dolarů v limitovaném objemu kusů.

Nakonec si necháme něco k vylepšení IQ vašeho televizoru. Ano jedná se o chytrý TV box a vzhledem k ceně velmi slušně vybavený. X96mini má aktuální Android 7.1.2 Nougat systém, Amlogic 905W procesor, 2 GB RAM, 16 GB ROM a podporu dekódování HEVC H.265, VP9 a UHD ve 4K rozlišení. To vše ve velmi kompaktní velikosti a díky kupónu CSTTX96  k dispozici za pouhých 29.99 dolarů až do 30.října. Televize vám poděkuje.