Čínští ZOJI jsou neúnavnými producenty odolných telefonů a na trh se právě chystá jejich poslední kousek, po ZOJI Z6 a Z7 představených v prvním pololetí 2017 přišel čas na další v řadě v podobě ZOJI. Pro příznivce Star Wars bude jistě zajímavým faktem, že design telefonu byl inspirován Darth Vaderem, tedy alespoň jeho maskou. Snad nebude telefon i podobně dýchavičný…

ZOJI Z8 je jak je zvykem u odolných telefonů postaveno opravdu jako tank s kovovými rámy spolu se slitinami zinku a pogumováním. Telefon splňuje certifikaci IP68 a displej má krytý G+G sklem Corning Gorilla Glass 4. A jako důkaz odolnosti a pro lepší představu o Darth Vader designu se podívejte na video níže.

Ani výbavou a výkonem snad telefon nezarmoutí, nabídne 5-palcový displej s HD rozlišením, procesor MT6750, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 4250 mAh kapacitu baterie, podporu OTG, 16 Mpix hlavní zadní fotoaparát a 8 Mpix přední selfie kamerku.

K mání bude ve slušivých barvách, černé, oranžové a zelené, jak se na outdoorový telefon sluší. ZOJI Z8 seženete v předprodeji na Aliexpressu za velmi sympatickou cenu 168.99 dolarů a zjistit více o modelu a značce celkově můžete na oficiálních stránkách, Facebooku nebo Instagramu.