Nejvýznamnější čínský státní svátek – Národní den, se rychle blíží a většina čínských značek se bude snažit ho nějakým způsobem oslavit. Většinou se rozhodnou pro nějakou formu slevové akce a Bluboo samozřejmě nejsou výjimkou. Od 1.října tak budou mít zákazníci po dva týdny možnost zakoupit jeden ze 3000 kusů Bluboo S1 slevněných na 149.99 dolarů.

Jako bonus dále získáte možnost dostat  k vaší objednávce Bluboo S1 také zdarma bezdrátový Bluetooth headset v ceně 40 dolarů. Ale tato nabídka je ještě více limitována počtem 300 kusů, takže se dostane opravdu jen na první zákazníky.

Pro pořádek si prosvištíme hlavní specifikace tohoto telefonu, pokud vám tyto informace utekly v době jeho vydání. Jedná se o rozumně velký a těžký telefon (148.6×74.3×7.9mm a 175 g ) s 5,5-palcovým FullHD displejem krytým Gorilla Glass 4. Uvnitř pak najdete procesor Helio P25, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, duální zadní fotoaparát z produkce Sony 16 Mpix + 3 Mpix, 3500 mAh kapacitu baterie a další.

Takže pokud hledáte dostupný hezky vypadající telefon se solidním výkonem, tak byste měli zvážit se nad touto speciální nabídkou Bluboo S1 minimálně zamyslet. Více informací o této akci a o telefonu samotném najdete na oficiálních stránkách značky.