Tak jsme se konečně dočkali oficiálního představení nového modelu Vernee MIX 2, který je firemním pokusem o tolik populární full screen telefon dnešních dní. A my pro vás dnes máme nejen souhrn všech důležitých specifikací tohoto modelu, ale i krátké prezentační video přímo z produkce Vernee.

Telefon je to bezesporu velmi hezky vypadající a jak se můžete ve videu přesvědčit, tak po designové stránce se rozhodně nemá za co stydět. A jak vypadá hardware ? Hlavním tahákem modelu bude určitě velký 6-palcový displej roztažený přes celou přední stranu s FullHD+ rozlišením 2160 x 1080 pixelů a poměrem stran 18:9. A jak je u tohoto poměru zvykem, tak telefon vypadá a je rozměrově v podstatě identický s menšími 5,5-palcovými kusy.

Po stránce výkonu se jedná o osvědčenou vyšlapanou cestu s procesorem nižší střední třídy v podobě Mediateku Helio P25, který pak doplňují 4 GB/6 GB  RAM, 64 GBB vnitřního úložiště, 4200 mAh baterie s podporou rychlonabíjení 9V/2A a také duální 13 Mpix + 13 Mpix zadní kamerou se senzory Sony IMX258, telefoto objektivem, OIS a f/2.0. Přední selfie kamerka je pak standardnější 8 Mpix kousek. Systémem pak je VOS 1.0 založený na Androidu 7 Nougat.

Když budete navíc mít trochu štěstí, tak se můžete k tomuto telefonu dostat za pouhých 99.99 dolarů ve speciální promo kampani přímo od Vernee. Do té se jednoduše zapojíte sdílením vašich oblíbených funkcí a specifikací telefonu na sociálních sítích a můžete se tak stát jedním z výherců 100 kusů Vernee MIX 2 za zmíněnou nízkou cenu. Výherci budou oznámeni na oficiálních stránkách před 30.říjnem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.