Dříve tak dobře rozjeté LeEco stíhá v posledním roce jedna morová rána za druhou a zdá se, že se problémy opravdu násobí geometrickou řadou. Nesplacené dluhy, zmražení majetku, zavírání poboček….jen si vybrat. A mezi vším tím chaosem k nám doputovaly snímky prototypu modelu LeEco Le X7, který však s největší pravděpodobností nikdy nespatří světlo světa.

Tyto obrázky se objevily včera na Slashleaks a vidíme na nich telefon, který už zdálky zvěstuje příslušnost ke značce LeEco se svým nezaměnitelným designem, výraznými rámečky a celokovovým tělem telefonu. Vše co dělalo tuto značku unikátní je na nich jasně k vidění, umístění senzorů a kamer, typická linie antén do“U“, osamělý zadní fotoaparát s bleskem zasazené do kruhové výdutě nebo zrcadlovou čtečku otisků prstů.

LeEco Le X7 jak se tento model měl mít také IR senzor na horní hraně a s největší pravděpodobností i dual SIM slot a USB Type-C port na spodní hraně. Poslední snímek zachycuje výpis dalších specifikací, které odhalují, že Le X7 mělo být poháněno Androidem 6.0.1 Marshmallow se skinem EUI 5.8 a mělo mít deseti-jádrový procesor taktovaný na 2.3 GHz. Z data poslední záplaty Androidu z července 2016 si můžete udělat obrázek o zařazení na časovou osu.

Je jasné, že tento kousek se už na trh nedostane a bude tak sloužit jen jako doklad postupného odchodu firmy z výsluní, protože se mělo jednoznačně jednat o vlajkový model a kdo ví, jak by se mu dařilo reálně na trhu….