Bluboo S1 není úplnou novinkou mezi bezrámečkovými telefony na trhu, ale prodejní čísla jsou údajně velmi dobrá. Takže se v Bluboo rozhodli vyrobit pořádně masivní oficiální produktové video k propagaci tohoto telefonu a právě na to se dnes s námi můžete podívat.

A co se ve videu všechno dozvíme ? V podstatě všechno podstatné, protože se informacemi tentokráte opravdu nešetřilo. Začne se rozměry a váhou zařízení a tady je jasné, že Bluboo S1 je se 144 x 75.9 x 8.7 mm a 170 g mezi těmi menšími a lehčími kusy v porovnání s podobnými modely od konkurence.

Samozřejmostí je pak bezrámečkový all-screen design a 5,5-palcový Sharp displej dostal do vínku plné FullHD rozlišení a navrch ještě ochranné sklo Gorilla Glass 4. Ani fotoaparáty nejsou úplně k zahození, zadní duální kombo se senzory Sony má rozlišení 16 Mpix  + 3 Mpix a přední selfie kamerka pak 5 Mpix s nezbytnými zkrášlovacími algoritmy.

Ani výkonem se Bluboo S1 mezi konkurencí rozhodně neztratí, Helio P25 spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště zvládne v Antutu 63360 bodů. Kapacita baterie je 3500 mAh a podle Bluboo 20 minut extrémní zátěže spolkne zhruba 8 % baterie, což by obnášelo 4 hodiny v extrémní výdrži a to není špatný výsledek. Podpora dual SIM v hybridním slotu je také standardem a posléze se dočkáme i předvedení veškerých senzorů.

Bluboo S1 určitě není špatný telefon a bude vypadat ještě lépe až se podíváte na nabídky jako jsou například na Gearbestu nebo Aliexpressu, kde momentálně tento kousek pořídíte pod 160 dolarů.