Vyznáváte heslo „Udělej si sám“ ? Láká vás mít možnost vyrábět si hezky doma na koleně plastové kusy umění nebo unikátní komponenty pro vaše gadgety nebo třeba deskové hry ? Pak vás možná zaujme dnešní nabídka slevy na velmi dostupnou 3D tiskárnu Anet A8, kterou s naším kupónem pořídíte za pouhých 121.30 euro a to dokonce z EU skladu, takže odpadnou otravné celní a daňové problémy.

Tato 3D tiskárna se vyznačuje velkou přesností provozu díky pokročilým technologiím zabudovaným do zařízení a nabídne LCD obrazovku pro větší kontrolu 3D tisku, kvalitní motorek slibující až 1000 hodin provozu a odolný 180W zdroj. Spolupracovat umí s většinou počítačových systémů od Windows přes MacOS až po Linux, takže nebude problém ji i nakrmit sofistikovaným projektem.

A k mání je teď na e-shopu Lightinthebox jen za 121.30 euro díky našemu slevovému kupónu 24764FC4CD. A jak již bylo řečeno, tak s dopravou a doplatky si nemusíte lámat hlavu díky naskladnění v EU skladu. Domácí 3D tisk opravdu ještě nebyl dostupnější a pro všechny kreativnější mezi námi se jedná o velmi zajímavou novou hračku.