Viceprezident společnosti Meizu Li Nan pochopitelně není fanouškem Xiaomi a veřejně kritizoval jejich novinku Xiaomi Mi Mix 2. Zajímavé na tom je, že nejnovější obrázky jejich nového modelu Meizu mblu Zero, na který se můžeme těšit začátkem příštího roku se velmi podobá kritizovanému kousku.

Zdá se, že tato firma nechce zůstat pozadu co se týče nového trendu tohoto roku. Během několika posledních týdnů se začalo proslýchat, že odborníci v Meizu usilovně pracují na něčem novém. Mělo by se jednat o smartphone s bezrámečkovým displejem.

Meizu mblu Zero

Originální detaily ohledně vzhledu Meizu mblu Zero pocházejí od samotného Li Nan a byly zveřejněny i prostřednictvím sociální sítě Weibo. Zdá se, že Meizu mblu Zero bude spuštěn na začátku roku 2018 jako vlajková loď pocházející ze sub-značky Meizu Blue Charm. Model mblu Zero by dále měl mít zadní duální kameru a skener otisků prstů hned pod ní.

Uvidíme s čím nás ještě výrobci překvapí. Bezrámečkový displej už není taková bomba. V poslední době začínají čínské vlajkové lodě potvrzovat funkci Face ID ala Apple.