A seriál na pokračování s levnými microSD kartami pro naše čtenáře pokračuje a po v minulém týdnu hojně proprané nabídce na ultra levný no-name 128 GB kousek tu máme něco značkovějšího. Ale samozřejmě opět se vaše peněženka příliš nezapotí, protože náš slevový kupón opět nechybí.

Paměťovou kartou o které hovoříme je originální SanDisk Ultra 64 GB microSDHC s rychlostmi UHS-I a certifikací Class 10. Slibuje rychlosti kolem 80 MB/s, což je více než dostatečné pro ukládání FullHD videí z vašeho telefonu nebo fotoaparátu. Samozřejmě nechybí ani obligátní odolnost proti vodě, teplotním šokům, nárazům nebo rentgenovému záření. A jako bonus dostanete i adaptér na SD velikost karty.

A to nejlepší ? Nu samozřejmě cena !  S naším slevovým kupónem v podobě STC28 máte možnost zakoupit tuto kartu až do 7. října za pouhých 18.98 dolaru na oblíbeném internetovém obchodě Cafago. Za tu cenu se jedná opět o velmi lákavou nabídku, zejména pokud se v poslední době mlsně poohlížíte po rozšíření úložiště svých zařízení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.