Zatímco se tvůrci chytrých telefonů rychle přizpůsobili trendu full-screen designu displeje, výrobci z Oppo si dávají na čas. To by se mělo s příchodem Oppo MIX změnit. Podle nejnovějších informací společnost Oppo usilovně pracuje na nové vlajkové lodi s Androidem Oppo MIX, který by se měl objevit již v listopadu.

Jeho silnou stránkou bude například bezrámečkový design a hlavně nevídaná zadní kamera s 5x optickým zoomem. Nenechte se zmást, na níže uvedené fotografii by si člověk mohl myslet, že hledí na futuristickou konstrukci právě uvedeného senzoru, ale to se jen odráží ventilace na stropě na předním panelu. Osobně jsem ale velmi zvědavá, jak se Oppo s touto výzvou vypořádal.

Tento nový telefon se objevil v benchmarku s kódovým označením „Mix“, ale zatím není potvrzeno, zda se bude jednat o jeho oficiální název. Rozhodně Oppo MIX nebude součástí série Oppo Find, takže v tuto chvíli nečekejte Oppo Find 9. Místo toho Oppo MIX bude prvním telefonem nové řady vlajkových přístrojů.

Z dalších specifikací, které se objevily vám můžeme odhalit, že MIX bude vybaven procesorem Snapdragon 835, 6 GB RAM a poběží na systému Android 7.1.1. Zdá se jako důvěryhodná i zpráva, že Oppo použije pro tento mobilní telefon AMOLED displej pocházející od společnosti Samsung.

Specifikace Oppo MIX

Mezi další impozantní rysy Oppo MIX patří, aktualizovaná verze technologie rychlého nabití baterie VOOC a jak jsem již uvedla v úvodu zadní kamera s 5x optickým zoomem. Postupně jak se bude blížit čas jeho uvedení, bude přibývat i informací, se kterými vás budeme rádi seznamovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.