Dnes máme dobrou zprávu pro všechny fandy značky Asus, protože přímo z úst jejich CEO Jerry Shena jsme se dočkali oznámení a potvrzení faktu, že se dočkáme už páté generace telefonů série Zenfone v březnu 2018. Tedy abychom byli přesní, tak nejdříve v březnu, prostoje a odklady jsou denním chlebem výrobců telefonů a může se stát, že i Asus Zenfone 5 se mírně zpozdí.

Koneckonců jsme se poměrně velmi nedávno (přesněji jen minulý měsíc) dočkali uvedení telefonů Zenfone 4 na trh, které původně měly spatřit světlo světa už na jaře 2017 ! Ale kvůli neočekávaným problémům s produkční linkou a celkovou restrukturalizací firmy se vydání zdrželo o těžko uvěřitelného skoro půl roku. No snad se další generace těmto problémům vyhne.

Jerry Shen prozatím neprozradil žádné detaily, takže se ani nedá příliš spekulovat co nové telefony řady Zenfone 5 přinesou, ale podle všech odhadů by se nová generace Zenfonů měla opět hlavně zaměřit na střední a nižší třídu modelů. Ostatně jako je u této značky zvykem už po mnoho let. Tak držme palce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.