Už dlouho vám poštovní schránka zapadá prachem a jediné co tam najdete jsou složenky? Udělejte si radost a objednejte si některou z našich „Vychytávek z Číny“. Dnes máme pro vás další tipy a pokud vás nic nezaujme, zkuste banner na konci článku.

  1. Čistění zubů
    Dentální hygiena musí být! Moderní doba přináší i moderní možnosti čištění zubů a tím jsou bezesporu sonické kartáčky. Ten náš tip je na hodně levný (16 USD normálně) a v akci za 12 USD (zde). Doporučili bychom pak zkusit, zda nebudou sedět na tělo kvalitní „hlavy“ od Phillips.
  2. LED světýlko 
    Komu by se nehodilo malé přenosné LED světlo, které je možné nabíjet přes USB a má vestavěnou baterii? Za cenu 2,50 USD (zde) není nad čím přemýšlet, jelikož je vodě odolné a má čtyři módy. Použití na kolo nebo dokonce i na drona (abyste ho našli až ulítne), takže si s ním určitě vyhrajete.
  3. Xiaomi hodinky
    Xiaomi Huami AMAZFIT Smartwatch je název pro levnejší a hranaté hodinky od Xiaomi. Bohužel vypadají hůř než dražší okrouhlé, ale možná si mezi vámi najdou oblibu. Upozorňujeme, že mají jen čínské menu, ale ikony zná každý. Cena je v akci  55 USD (zde) a podívat se na ně můžete ve videu.