Čínský výrobce, který stál u boomu zájmu o telefony z Říše středu, Little Pepper, oficiálně představil svůj další nový telefon. A je třeba říci (chvíle napětí), že se opět velmi podobá jednomu z modelů, který je již na trhu.

Little Pepper byl kdysi jedním z velkých hráčů na čínském mobilním trhu. V prvních letech boomu čínských technologií, Little Pepper udával tempo a byl první společností, která představila dvoujádrový telefon a opět první se čtyřjádrovým telefonem na trhu.

Od těchto průkopnických časů však již nějaký čas uběhl, a nyní to vypadá, že Little Pepper vzdal boj s většími jmény a snaží se zůstat ve hře, prostým klonováním známějších modelů.

Little Pepper V11

Little Pepper V11 je dalším příkladem použití designu jiných značek, který se pokusí oživit zašlou slávu značky a jak můžeme vidět na obrázcích V11 vypadá jako Samsung Galaxy S8.

I když po designové stránce je V11 napodobeninou Samsungu, nejedná se o ten nejhorší budget a některé specifikace jsou opravdu zajímavé. Little Pepper V11 má přední 8 megapixelový fotoaparát a dvě zadní kamery, kdy hlavní je 16 megapixelový senzor. Baterie má kapacitu 3000mAh a na fotkách vidíme i 5,7-palcový Full screen displej.

I když to vypadá, že Little Pepper V11 může být dobrý telefon, k sehnání bude velmi obtížně, jelikož značka na „overseas trhy“ povětšinou kašle a své telefony prodává pouze v Číně. Další překážkou by pak mohl být použitý AliYun OS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.