Víkend je ideální čas k nakupování, člověk není zatížen pracovními povinnostmi a může se tak s gustem ponořit do pochybných zábav jako je nakupování čínských gadgetů po internetu. A protože velmi rádi podobné pokleslé pudy podporujeme, tak tu dnes pro vás máme několik slevových kupónů právě na hrstku gadgetů ke koupi.

Pro začátek co třeba si pořídit FullHD DVR autokameru s režimem nočního snímání ? Ta může nabídnout 2.4-palcový displej, 140-stupňový širokoúhlý záběr a FullHD rozlišení, takže se může stát velmi dobrým společníkem pro vašeho ocelového oře. A s kupónem CSTDVR  pouze za 8.29 dolarů.

Anebo nepotřebuje kameru pro své benzínové dítě, ale potomka vskutku biologického a tak může přijít k dobru IP kamera neboli dětská chůvička. A NEO Coolcam se 720p rozlišením tuto funkci zastane, protože má veškeré možnosti rotace dle potřeby aby pokryla celou plochu bez slepých míst. Použijte kupón CSTBABYM a hned se cena sníží na 13.99 dolarů.

Ale kamer již bylo dost a nastal čas se podívat na něco pro opravdové geeky. Myslíte, že obyčejná powerbanka pro vaše nenasystné energetické miláčky není dost „cool“ ? Vynikněte v davu s ultra tenkou solární 10W nabíječkou ! Kupón CSTSOLA vám pak umožní si užít nízkou cenu 7.99 dolaru.

A geekové mezi námi určitě ocení i zařízení na zrcadlení a streamování obsahu z jejich mobilních zařízení na velkou obrazovku. Maličký MiraScreen dongle zvládne DLNA, Airplay nebo Miracast standardy, takže se nebojí v podstatě ničeho. Ani ceny, protože díky kupónu CSTDLNA je pouze za 8.95 dolarů.

Na závěr pak něco pro sportovce mezi námi, protože každý běžec prostě potřebuje ke svému výkonu pořádná sluchátka na poslech hudby. A protože bezdrátový přenos je prostě „in“ tak se určitě budou líbit docooler X2T stereo in-ear Bluetooth 4.2 sluchátka s 1500 mAh baterií. A peněženka ani příliš nezapláče, protože kupón CSTTX2T  pomůže k ceně 15.29 dolarů.