Výrobci chytrých hodinek firma No.1 jsou opravdu neúnavní a nedlouho po vydání úspěšného modelu No.1 D5+ připravili pro zákazníky vylepšenou verzi nazvanou No.1 D5 Pro. Tyto hodinky už se pomalu ale jistě přibližují specifikacemi telefonům nedávné doby, protože budou mít k dispozici hned 1 GB RAM a 16 GB úložného prostoru. Kam ten svět spěje.

Pro lepší představu se můžete mrknout na video níže, kde uvidíte detailněji rozdíly mezi starším a novějším modelem. Upřímně řečeno po designové stránce rozdíly opravdu nejsou moc velké a liší se snad jen matně černým tělem hodinek oproti stříbrnému.

Pánové a dámy v No.1 samozřejmě nemohli opomenout spustit na hodinkách Antutu benchmark, aby nám předvedli hrubou sílu svého výrobku a výsledných 22 tisíc bodů opravdu není špatných. A s 16 GB místa na ukládání dat se hodinky mohou stát i slušných trezorem třeba na hudbu nebo v podstatě na cokoliv.

Ani vzhledem No.1 D5 Pro určitě neurazí, 1,3-palcový kruhový displej vypadá solidně s rozlišením 360 x 360 pixelů, 450 mAh baterie také něco vydrží a hodinky spolknout i SIM kartu ke 3G datovým přenosům. Vše pak zastřešeno plnohodnotným Androidem 5.1. Více informací pak samozřejmě najdete na oficiálních stránkách firmy.