Že by se i v LeEco blýskalo na lepší časy a po vlně negativních zpráv ohledně tohoto čínského giganta měli fanoušci konečně něco dobrého na obzoru ? Uniklý obrázek údajného balení nového telefonu LeEco by tomu nasvědčoval, protože to vypadá, že by se dokonce mohlo jednat i o bezrámečkové zařízení.

To by ostatně nebylo až tak velkým překvapením, protože ostatní velcí hráči na čínském trhu, ať už mezi ně počítáme Xiaomi, Vivo nebo Nubii podobný kousek vydali, takže by byl jen čas pro LeEco vytáhnout na trh a dorovnat skóre.

Jak jistě víte, tak LeEco se původně jmenovalo LeTV a jednalo se o firmu zabývající se na čínském trhu online streamováním a prodejem televizorů. Pak ale následoval vstup na mobilní trh a firma si pravděpodobně ukousla příliš velké sousto s expanzí na globální trhy a megalomanské projekty včetně elektrického auta a podobných. Takže v poslední době se její jméno objevovalo spíše v souvislosti se zavíráním poboček, propouštěním zaměstnanců a dluhy.

Ale možná bylo chybou LeEco odepisovat předčasně, protože tento nový obrázek ze sociální sítě Weibo by opravdu mohl naznačovat brzké vydání nového telefonu z jejich stáje a pravděpodobně nepůjde o žádný low-end, s těmi s v LeEco nikdy moc netykali. Takže se těšme co si pro nás připraví a držme palce, ať se jeden z velkých hráčů vrátí s plnou pompou.