Konvertibilní 2-v-1 tablety jsou ideální volbou pro všechny co se nedokáží rozhodnout mezi výhodami dotykového ovládání tabletu pro konzumaci médií a produktivitou práce notebooku vybaveného klávesnicí. Takže proč si neužít to nejlepší od každého ? Jedním z takových konvertiblů je například i Jumper EZpad 6 a ten se teď prodává se sympatickou slevou za 149.95 euro na stránkách e-shopu Lightinthebox.

Jumper EZpad 6 může nabídnout solidně velkou 11.6-palcovou dotykovou IPS obrazovku s FullHD rozlišením 1920 x 1080 pixelů, starší procesor Cherry Trail Intel Atom X5-Z8350, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní eMMC paměti. Samozřejmě je plně vybaven vším potřebným jako je Wi-Fi b/g/n, Bluetooth, microHDMI port nebo 3.5 mm audio jack. Vše pak běží na předinstalovaných Windows 10 a 7000 mAh baterie slibuje základní výdrž pro pracovní nasazení. Ideálně pokud si pořídíte i doplňkový klávesnicový dok.

Nabídka na webu Lightinthebox ale platí jen pro tablet samotný a koupíte ho za již zmíněnou cenu 149.95 euro. Takže pokud hledáte nějaký levný konvertibilní 2-v-1 tablet, tak tento Jumper by mohl být jednou z variant ke koupi.