Vernee MIX 2 je pravděpodobně jeden z nejzajímavějších levných bezrámečkových telefonů, které se chystají na trh. Vernee dokonce oficiálně vyzvalo giganta Xiaomi se svým sloganem „Nejen bezelless 2.0“. Nyní konečně můžeme na skutečné fotky tohoto zařízení, které Vernee uvolnilo.

Vernee kromě několika těchto fotografií uvolnilo i oficiální promo video, které ukazuje velký 6-palcový FHD displej s poměrem stran 18:9, dvojitým ochranným sklem a zadním duálním kamerovým kombem. Pojďme se na něj podívat.

Video Vernee MIX 2

Na fotkách, které se povalují kolem tohoto textu pak můžeme vidět Vernee MIX 2 ve srovnání s telefonem o velikosti 5,5 palce a se starším poměrem stran displeje 16:9. Je zřejmé, že MIX 2 bude mít oproti tomuto větší displej ve stejné velikosti těla.

Vernee Mix 2

Jak jsme psali výše, telefon by měl být z obou stran pokryt ochranným sklem a na zadní straně bude mít duální fotoaparát. K tomu zatím neznáme bližší specifikace, takže si budeme muset počkat.

Vernee v současné době jede kampaň, která vám umožní získat Vernee MIX 2 za pouhých 99,99 dolarů a koho to zaujalo, měl by se podívat na oficiální stránky společnosti Vernee.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.