Je skoro až neuvěřitelné, jak levné dokáží být moderní technologie v dnešní době. Není to až tak dlouho co jsme si před pár lety skoro ani nedokázali představit existenci obří 128 GB microSD karty a v momentě kdy se poprvé objevily na trhu tak jsme si je zase nemohli dovolit bez malé hypotéky. Nu a teď si podobnou kartu můžete pořídit takříkajíc „za babku“ například na e-shopu Cafago.

Ještě než se ale pustíte přímo do nakupování tak se sluší proběhnout si nějaké technologické detaily ohledně této karty ať nekupujete zajíce v pytli. MicroSD karta v prodeji je class 10 s rychlostmi kolem 10MB/s, což opravdu nejsou žádné závratné rychlosti, ale na uskladnění dat to až tak nevadí.

2

MicroSD karta je také voděodolná, odolná proti vysokým teplotám, nezalekne se ani rentgenového záření nebo magnetů, takže co více si od ní přát ? Využití je samozřejmě široké, ať už potřebujete rozšířit paměť vašeho telefonu, tabletu, fotoaparátu nebo jiného zhruba milionu dalších technických hraček.

A teď to nejzajímavější, tato microSD karta s kapacitou 128 GB se prodává na e-shopu Cafago za pouhých 11.49 dolarů s naším kupónem STC42, což rozhodně není špatné. A protože jde o zboží drobné hodnoty tak se na něj nevztahuje DPH ani jiné celní poplatky, což je další pro našince příjemná zpráva.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.